Wymiana części Frigidaire Fgb24t3ec

Wymiana części Frigidaire Fgb24t3ec może być żmudnym procesem, ale jest to konieczne, jeśli chcesz, aby Twój lodówka działała tak, jak powinna. Przed rozpoczęciem wymiany części upewnij się, że upłynął okres gwarancji producenta, a także że masz odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby wykonać wymianę. Przede wszystkim upewnij się, że masz odpowiednią część zamienną, aby uniknąć problemów z niedziałającym urządzeniem. Następnie sprawdź instrukcję obsługi, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku, i dokonaj wymiany części w sposób wskazany przez producenta. Po wymianie części sprawdź urządzenie, czy jest ono właściwie działa. Jeśli tak, masz pewność, że wymiana części Frigidaire Fgb24t3ec została wykonana pomyślnie.

Ostatnia aktualizacja: Wymiana części Frigidaire Fgb24t3ec

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do pralek marki Frigidaire. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Specjalnie z myślą o klientach stworzyliśmy kanał na YouTube, gdzie pokazujemy jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w pralce. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Gorąca pralka podczas prania

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie

 Wymiana części zamiennych | FELCO SA

The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.

JAKIE NARZĘDZIE POSIADASZ?

N°1 Wymiana kowadełka

Gdy ostrze i kowadełko nie krzyżują się, lub gdy kowadełko jest poważnie uszkodzone, zaleca się jego wymianę.

FELCO 2 - Wymiana kowadełka

Filmy nie zawsze pokazują wybrane narzędzie. Ale obsługa jest taka sama.

N°2 Wymiana ostrza

Gdy ostrze i kowadełko nie krzyżują się, lub gdy ostrze jest poważnie uszkodzone, zaleca się jego wymianę.Ustaw współpracę ostrza i kowadełka poprzez regulację docisku nakrętki. Ostrze powinno ocierać się o kowadełko na 2/3 długości.

FELCO 2 - Wymiana ostrza

Filmy nie zawsze pokazują wybrane narzędzie.

N°3 Wymiana ostrza

Gdy ostrze i kowadełko nie krzyżują się, lub gdy ostrze jest poważnie uszkodzone, zaleca się jego wymianę.Ustaw współpracę ostrza i kowadełka poprzez regulację docisku nakrętki.

N°4 Wymiana plastikowej powłoki na uchwytach

Jeśli powłoki są poważnie uszkodzone, możesz je wymienić.Zanurz powłoki przez 2 minuty we wrzątku - zalecany klej: Loctite 415.

FELCO 2 - Wymiana plastikowej powłoki na uchwytach

Filmy nie zawsze pokazują wybrane narzędzie.

N°5 Wymiana zatrzasku na kciuk

Gdy zatrzask na kciuk jest uszkodzony i luzuje się podczas użytkowania nawet po regulacji śruby, wymień go.

FELCO 2 - Wymiana zatrzasku na kciuk

Filmy nie zawsze pokazują wybrane narzędzie.

N°6 Wymiana kowadełka

Gdy ostrze i kowadełko nie krzyżują się, lub gdy kowadełko jest poważnie uszkodzone, zaleca się jego wymianę.

N°7 Wymiana plastikowej powłoki na uchwytach

Jeśli powłoki są poważnie uszkodzone, możesz je wymienić.

N°8 Wymiana amortyzatorów

Gdy narzędzie zamyka się zbyt gwałtownie podczas podcinania, należy wymienić amortyzatory.

FELCO 2 - Wymiana amortyzatorów

Filmy nie zawsze pokazują wybrane narzędzie.

Wymiana części Frigidaire Fgb24t3ec

Bezpośredni link do pobrania Wymiana części Frigidaire Fgb24t3ec

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wymiana części Frigidaire Fgb24t3ec