Przeczytaj mnie Haier Ge Cdt800p2n2s1

Przeczytaj mnie Haier Ge Cdt800p2n2s1 to inteligentny zamrażarka z technologią Total No Frost, która wykorzystuje technologię Inteligentnego Sterowania Temperaturą. Posiada 8 litrową pojemność, dzięki czemu możesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu. Zamrażarka posiada inteligentny sterownik temperatury, który pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury wewnątrz urządzenia. Ma również 4-stopniowe automatyczne okresowe wyłączanie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić energię. Niektóre z innych zalet zamrażarki to wyświetlacz LED, wyjmowana szuflada i wygodny uchwyt. Przeczytaj mnie Haier Ge Cdt800p2n2s1 jest idealnym wyborem dla rodzin, które cenią sobie wygodę i przyjazną dla środowiska technologię.

Ostatnia aktualizacja: Przeczytaj mnie Haier Ge Cdt800p2n2s1

Haier to marka, która dla większości osób pozostaje wciąż niespecjalnie rozpoznawalna i znana. Sytuacja ta nie zmienia się, ponieważ firma jest wciąż słabo obecna w Europie i w Polsce. Produkty opatrzone logo Haier to przede wszystkim ogólnie rozumiana elektronika użytkowa oraz różnego rodzaju sprzęt AGD. Przeglądając ofertę sklepów, najczęściej natkniemy się na lodówki, pralki i klimatyzatory spółki. Przybliżmy zatem historię oraz profil Haiera i odpowiemy na pytanie co to za firma.

Firma Haier

 • Historia marki Haier
 • Produkty marki Haier w polskich sklepach
  • Klimatyzatory
  • Lodówki
  • Pralki i pralkosuszarki
  • Piekarniki, płyty kuchenne i zmywarki
  • Okapy
Z pewnością pierwszy zaskoczeniem dla osób niezaznajomionych z marką jest to, że Haier nie jest europejską lub amerykańską spółką, jak mogłaby sugerować jej nazwa. Haier Group jest bowiem międzynarodową korporacją, z siedzibą w chińskim mieście Qingdao, w północno-wschodniej części kraju. Jak już zaznaczyliśmy, jej główną areną działalności jest produkcja urządzeń gospodarstwa domowego, elektroniki użytkowej, a także systemów wentylacji oraz klimatyzacji. Firma coraz śmielej inwestuje też w komputery, telewizory i smartfony.

Warto w tym miejscu podkreślić, że spółka sprzedaje swoje produkty nie tylko pod marką Haier. W tych samych zakładach Haiera powstają też urządzenia AGD spod dobrze znanego w Polsce szyldu Candy lub Hoover. Co więcej, Haier produkuje też sprzęt elektroniczny Sanyo, z tym że jest on dystrybuowany jedynie w południowo-wschodniej Azji. W Stanach Zjednoczonych z kolei sprzedaje zmywarki, lodówki. kuchenki i suszarki marki Hotpoint.

Mimo dzisiejszego szerokiego zasięgu, początki firmy Haier były względnie niepozorne. Jej korzenie sięgają jeszcze lat 20. XX wieku, a więc sprzed czasu komunistycznej rewolucji w Chinach. Firma zajmowała się wówczas produkcją lodówek na rodzimy rynek, a jej fabryka mieściła się w mieście Qingdao. Po powstaniu Chińskiej Republiki Ludowej została ona kompletnie znacjonalizowana. Z powodu sytuacji ekonomicznej oraz braku materiałów producent przez kolejne dekady lawirował na granicy bankructwa

Losy fabryki zmieniły się dopiero wraz z pierwszymi wolnorynkowymi reformami w 1984 roku. Wówczas to formalnie do życia została powołana prywatna firma Qingdao Refrigerator Co., która nawiązała partnerstwo z niemieckim koncernem Liebherr. Dzięki współpracy Chińczycy otrzymali ułatwiony dostęp do zewnętrznych rynków, a także technologiczne know-how. Lodówki producenta były sprzedawane pod marką Qindao-Liebherr. Nazwa Haier, którą w kilka lat po powstaniu zaadaptowała firma, wzięła się z dwóch ostatnich sylab chińskiego czytania słowa Liebherr.

W latach 90. Haier uniezależnił się od swego niemieckiego partnera i zaczął wytwarzać nowe typy urządzeń, a także prowadzić ekspansję w Azji, kupując istniejące firmy z branży i inwestując w nowe fabryki oraz linie fabryczne w krajach takich jak Indonezja, Filipiny czy Indie. W latach 2000. firma stała się też właścicielem lub współwłaścicielem zachodnich przedsiębiorstw i marek. W 2006 roku spółka stała się największym wytwórcą lodówek na świecie, od 2008 roku jest także największym producentem sprzętu AGD (około kilkanaście procent udziału w globalnym rynku), co zawdzięcza głównie silnej pozycji w Chinach oraz w krajach rozwijających się.

Produkty marki Haier w polskich sklepach

Poza produktami firmy Candy lub Hoover, urządzenia Haiera są obecne na polskich półkach sklepowych pod marką producenta, choć ich wybór jest ograniczonych w porównaniu do bardziej kluczowych dla firmy rynków azjatyckich.

W katalogu Haiera znajdziemy szeroki wybór klimatyzatorów ściennych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów także w naszym kraju. Firma oferuje między innymi jednostki, którymi możemy sterować zdalnie z poziomu aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca na świecie, a także niezbędne akcesoria i komponenty do budowy systemu klimatyzacji w biurze lub domu.

Lodówki Haiera sprzedawane w Polsce to w większości sprzęt dla wieloosobowych rodziny oraz większych kuchni. W katalogu znajdziemy duże i eleganckie chłodziarkozamrażarki typu french door oraz side by side o pojemności nawet ponad 300 litrów.

Pralki i pralkosuszarki Haiera rozpoznamy na pierwszy rzut oka dzięki charakterystycznemu czarnemu panelowi nad drzwiami urządzenia, na którym znajdziemy przyciski oraz pokrętło do programowania pracy sprzętu. Modele odznaczają się duża pojemnością oraz cichą pracą. W sprzedaży znajduje się też kilka pralek otwieranych od góry, idealnych do małych łazienek. Jeśli szukasz dobrej i cichej pralki, warto sprawdzić modele marki Haier.

Piekarniki, płyty kuchenne i zmywarki

Marka Haier znana jest w naszym kraju też z piekarników do zabudowy. Są to wysokiej klasy urządzenia, o pojemności 70 litrów, które wyposażone są w funkcje autoczyszczenia (hydroliza i pyroliza - co to jest). Wiele modeli łączy się bezpośrednio z dedykowaną aplikacją mobilną, ułatwiającą wybranie interesujących nas programów pracy. Haier produkuje też płyty elektryczne z indukcyjnym systemem podgrzewania naczyń, a także zmywarki do zabudowy.

W polskich kuchniach możemy też natknąć się na przyścienne, wyspowe i kominowe okapy Haiera. Wszystkie posiadają gustowne czarne wykończenie oraz wiele opcji konfiguracyjnych i trybów pracy.

W GE APPLIANCES poprawiamy jakość życia, projektując i produkując najlepsze urządzenia na świecie. Od projektu, poprzez produkcję, aż po serwis, naszym celem jest pomoc ludziom w poprawie ich życia w domu. Cenimy pracę zespołową, inowacyjność, niezawodność, szybkość, a przede wszystkim pasję do pomocy ludziom. Każde nasze urządzenie jest zaprojektowane w specjalny sposób mając na uwadze klientów. Już od ponad 125 lat firma GE Applinaces elektryfikuje i modernizuje życie dzięki swojemu dziedzictwu wynalazków. Inwestujemy w doświadczenie domowników korzystających z naszych urządzeń. Kiedy konsumenci kupują nasze produkty, otrzymują nie tylko urządzenie, ale stają się członkami naszej rodziny, na którą można liczyć przez cały okres żywotności produktu

.

1970 - Powstanie General Electric Company!
1907 - Pierwszą linia kuchenek i urządzeń grzewczych do kuchni.
1918 - Połączenie General Electric Company i Hotpoint.
1987 - Nowa luksusowa marka urządzeń: seria Monogram.
1992 - Zintegrowane urządzenia znane jako seria Profile.
2008 - Stylowe, zintegrowane urządzenia znane jako seria Cafe.
2016 - GE APPLIANCES łączy się z Haier Group.
2018 - Wprowadzenie urządzenia wysokiej klasy serii Future.

Więcej

Haier wraz z GE Appliances, wprowadził na rynek pierwszy na świecie inteligentny klimatyzator obsługujący technologię Apple HomeKit i może połączyć się z asystentami Google i Amazon Alexa Speakers.

Ten inteligentny klimatyzator jest podłączony do asystenta kontroli głosu Geneva of GE Appliances. Gevewa może być używana w Asystencie Google i Amazon Alexa w tym samym czasie. Oznacza to również, że ta inteligentna klimatyzacja może być kontrolowana nie tylko przez własną aplikację Haier, ale także realizuje pracę na różnych platformach i buduje inteligentny i wzajemnie połączony ekosystem.

Według najnowszych danych rynkowych, udział w rynku klimatyzatorów w USA rozkłada się następujaco: Haier + GE Appliances stanowią 27, 2%, Electrolux 17, 7%, LG 11, 1%, Kenmore 5, 8% i Whirlpool 2, 5%. Nie ma innych chińskich marek klimatyzacyjnych, które mogłyby znaleźć się wśród 5 najlepszych na lokalnym rynku, z wyjątkiem Haier.

Przeczytaj mnie Haier Ge Cdt800p2n2s1

Bezpośredni link do pobrania Przeczytaj mnie Haier Ge Cdt800p2n2s1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przeczytaj mnie Haier Ge Cdt800p2n2s1