Podręcznik modernizacji i konserwacji Haier Hb16fgaa

Haier Hb16fgaa to podręcznik modernizacji i konserwacji, który został stworzony z myślą o użytkownikach domowych, którzy chcą zachować swoje urządzenia w dobrym stanie. Podręcznik ten zawiera instrukcje dotyczące wykonywania okresowych napraw i konserwacji, a także przydatnych wskazówek dotyczących użytkowania urządzenia. Zawiera także szczegółowe informacje dotyczące wszelkich napraw i modernizacji, które można wykonać samodzielnie, jak również wskazówki dotyczące skontaktowania się z serwisem technicznym, jeśli zajdzie taka potrzeba. Podręcznik ten jest przydatnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim urządzeniom długą żywotność.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik modernizacji i konserwacji Haier Hb16fgaa

Strona informacyjna

 • Niewiarygodna pojemność przechowywania, łatwy dostępNiewiarygodna pojemność przechowywania, łatwy dostęp
 • Specjalne strefySpecjalne strefy
 • NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIANAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA
 • OSZAŁAMIAJĄCE WYKOŃCZENIAOSZAŁAMIAJĄCE WYKOŃCZENIA
 • GamęGamę

Niezwykle stylowe chłodziarki French Door firmy Haier zapewniają przestrzeń chłodniczą w rozmiarze XXL oraz łatwy dostęp do przechowywanych produktów dla jak największej wygody użytkowania. Urządzenia, dostępne w rozmiarze 70 cm, 83 cm i 100 cm, składają się z dużej części górnej wyposażonej w drzwi typu French oraz praktycznej wysuwanej części dolnej zapewniającej doskonałą widoczność zamrożonej żywności.

Niewiarygodna pojemność przechowywania, łatwy dostęp

Urządzenia z serii French Door firmy Haier zapewniają bardzo dużą pojemność (XXL) do przechowywania produktów, umożliwiając jednocześnie łatwy dostęp dzięki innowacyjnej konstrukcji szuflad.

Gigantyczna pojemność XXL

Chłodziarki z serii French Door firmy Haier, których największy model ma metr szerokości, 190 cm wysokości i niewiarygodną pojemność 685 litrów, oferują bardzo duże przestrzenie chłodnicze, w których na pewno zmieszczą się nawet największe rodzinne zakupy spożywcze.

Szuflady zamrażarki z łatwym dostępem

Bardzo praktyczne szuflady zamrażarki typu Easy Access w chłodziarkach z serii French Door dają łatwy dostęp do zamrożonych produktów, jednocześnie zapewniając bardzo dobrą widoczność całej zawartości zamrażarki. Ich ergonomiczna konstrukcja zapobiega wydostawaniu się zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii nawet o 30%!

*Badanie przeprowadzone w warunkach rzeczywistych i w porównaniu do podobnej standardowej chłodziarko-zamrażarki firmy Haier.

Specjalne strefy do różnych rodzajów żywności

Strefy Fresher Zones firmy Haier zostały opracowane tak, aby zapewniać idealne warunki, pozwalające dłużej zachować świeżość i smak żywności.

Strefa Dry Zone na nabiał, mięso i ryby

Strefa Dry Zone to idealne miejsce do przechowywania nabiału, mięsa lub ryb. Ponieważ wilgotność w komorze jest utrzymywana na poziomie poniżej 45%, żywność tego typu dłużej zachowuje smak i wysoką jakość.

Strefa Humidity Zone na owoce i warzywa

Strefa Humidity Zone w urządzeniach serii French Door umożliwia przechowywanie owoców i warzyw w optymalnej wilgotności 90%, jednocześnie nadal zapewniając obieg chłodnego powietrza. Nie tylko pozwala to dłużej przechowywać owoce i warzywa, ale również umożliwia „zamknięcie” w nich aromatów i składników odżywczych.

Niezwykle uniwersalna pięciofunkcyjna komora

Najnowocześniejsza technologia chłodnicza

Łatwa konserwacja

Innowacyjna technologia Total No Frost firmy Haier zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce, ułatwiając jej konserwację. Osłona Fresher Shield nie dopuszcza do przedostawania się powietrza do zamrażarki podczas odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Odszranianie zamrażarki nie będzie już potrzebne!

Jasne oświetlenie zwiększające widoczność

Funkcja Daylight* firmy Haier wykorzystuje mocne diody, aby uzyskać oświetlenie o dużo większej jasności i natężeniu niż w innych lodówkach dostępnych na rynku, co umożliwia łatwe przeglądanie zawartości urządzenia – aż po sam tył!

**W zależności od modelu.

Jakość dzięki niezawodności

Firma Haier tworzy produkty, które wykorzystują tylko elementy najwyższej jakości, dzięki czemu możemy mieć pewność, że przetrwają one próbę czasu. Dlatego też jesteśmy pierwszym producentem urządzeń elektronicznych na świecie, który oferuje dożywotnią gwarancję na wszystkie nasze sprężarki do chłodziarek o szerokości jednego metra oraz 12-letnią gwarancję na inne modele z tej serii.

Cyfrowy ekran dotykowy zapewniający łatwą obsługę

Wszystkie chłodziarki z serii French Door są wyposażone w stylowy cyfrowy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu zmiana ustawień wymaga zaledwie jednego gestu i jest niezwykle prosta. Teraz możesz w prosty sposób kontrolować temperaturę i inne ustawienia, bez potrzeby otwierania drzwi.

Styl i wyrafinowanie

Chłodziarki z serii French Door, dostępne w różnych rodzajach wykończenia (takich jak luksusowe Iconic Black lub wysmakowane Iconic Glass obok klasycznego wykończenia Stainless Steel) nie tylko wyglądają pięknie, ale również pozwalają przechowywać żywność w optymalnych warunkach, zapewniając ich trwałość, jakość i smak.

Odkryj gamę

Multidoor

5 Produkty

Multidoor

5 Produkty

Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Wyświetlacz

Łączność bezprzewodowa

Panel sterowania

Kolor urządzenia

Klasa efektywności energetycznej

Poziom emisji dźwięku dB(A)

Całkowita pojemność (l)

Całkowite wymiary (wysokość) (NEL 2020)

Całkowite wymiary (szerokość) (NEL 2020)

Łączność bezprzewodowa

Brak

Panel sterowania

Electronic

Kolor urządzenia

Platynowy inox

Klasa efektywności energetycznej

E

Poziom emisji dźwięku dB(A)

37

Całkowita pojemność (l)

446

Całkowite wymiary (wysokość) (NEL 2020)

1906

Całkowite wymiary (szerokość) (NEL 2020)

700

Łączność bezprzewodowa

Brak

Panel sterowania

Electronic

Klasa efektywności energetycznej

E

Poziom emisji dźwięku dB(A)

37

Całkowita pojemność (l)

479

Całkowite wymiary (wysokość) (NEL 2020)

2006

Całkowite wymiary (szerokość) (NEL 2020)

700

Łączność bezprzewodowa

Brak

Panel sterowania

Electronic

Klasa efektywności energetycznej

E

Poziom emisji dźwięku dB(A)

39

Całkowita pojemność (l)

750

Całkowite wymiary (wysokość) (NEL 2020)

1900

Całkowite wymiary (szerokość) (NEL 2020)

1005

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. Serwis Techniczny

Haier zapewnia rozległą sieć autoryzowanych centrów pomocy technicznej, które oferują maksymalne wsparcie i pomagają w zarządzaniu, konserwacji i naprawie urządzeń. Zależy nam na zapewnieniu profesjonalnej obsługi, zawsze blisko Twoich potrzeb.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Pobierz instrukcję obsługi dla Twojego urządzenia w formacie PDF bezpośrednio z naszej strony. Wybierz linię, nazwę i kod urządzenia.

GWARANCJA HAIER

Produkty Haier są objęte 2-letnią gwarancją na wszystkie wady zgodności. Zapoznaj się z warunkami gwarancji prawnej. Dowiedz się, czy Twoje urządzenie jest objęte rozszerzoną gwarancją. W takim przypadku pamiętaj, aby zarejestrować się zgodnie z regulaminem.

ZAREJESTRUJ URZĄDZENIE

Zarejestruj swój produkt, aby otrzymywać aktualizacje i sugestie dotyczące lepszego użytkowania i ochrony urządzenia. W zależności od zakupu możesz mieć prawo do dodatkowych korzyści, które firma Haier zarezerwowała dla Ciebie.

KONTAKT Z SERWISEM

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, Dział Obsługi Klienta Haier udzieli Ci wsparcia w zakresie wadliwego działania lub konserwacji Twojego urządzenia. com/adapt-image/67761/spare%20parts%20and%20accessories. 0&t=1620919855640" alt=""/>

AKCESORIA I CZĘŚCI ZAMIENNE

Haier dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów i części zamiennych; skontaktuj się z autoryzowanym serwisem lokalnym i poszukaj części odpowiednich dla Twojego urządzenia.

CHECK & CARE

Odkryj program Check & Care do pielęgnacji i konserwacji Twojego urządzenia

CARE+PROTECT

Care + Protect oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów do konserwacji i pielęgnacji urządzeń gospodarstwa domowego.

ZADZWOŃ DO NAS

Zadzwoń pod unikalny numer dla całej Polski*. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00 do 20. 00 I sobotę od 9. 00 do 17. 00.

*Koszt połączenia według stawek operatora

Napisz do nas

Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej przez Internet, wypełniając forma w całości.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Nie działa No Frost w lodówce

Uszkodzenie sprzętu AGD nie musi oznaczać większej awarii. Zobacz, czy jesteś w stanie określić, co się zepsuło. Wbrew pozorom wiele rzeczy można naprawić w domowym zaciszu. Pokierujemy Cię na dobrą drogę do rozwiązania usterki. O sprzętach AGD wiemy wszystko. Stale dokształcamy się w tej kwestii.

Zobacz rozwiązanie

Podręcznik modernizacji i konserwacji Haier Hb16fgaa

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik modernizacji i konserwacji Haier Hb16fgaa

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik modernizacji i konserwacji Haier Hb16fgaa