Podręcznik instalacji i rozwiązywania problemów Epson Elp 5500 Powerlite 5500c Svga Lcd Projector

Podręcznik instalacji i rozwiązywania problemów Epson Elp 5500 Powerlite 5500c Svga Lcd Projector jest doskonałym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą z powodzeniem zainstalować i używać projektora LCD SVGA Epson Elp 5500 Powerlite 5500c. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji, funkcji i ustawień projektora. Zawiera również wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, takie jak rozdzielczość, ustawienia jasności i kontrastu oraz działanie systemu. Dzięki tej książce użytkownicy będą w stanie w pełni wykorzystać moc projektora i w pełni go wykorzystać do prezentacji.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji i rozwiązywania problemów Epson Elp 5500 Powerlite 5500c Svga Lcd Projector

nowyLegalnośćFV z PL, wysyłka z PL, serwis w PL
Stan
Wysyłka w ciągu8-10 dniCena przesyłki0KurierPaczkomaty InPostKurier InPostKurier InPost (pobranie)13. 9Kurier (Pobranie)14Dostępność0szt.Kod kreskowyEAN5904119108938Zamówienie / pomoc tel: +48 729 977 487
 • Opis
 • Opinie o sklepie (ponad 100)
 • Zakupy hurtowe
 • Współpraca
 • Gwarancja jakości

  Oferowana przez nas Lampa to produkt klasy premium - jakością identyczna jak oryginalnie zamontowana w Twoim projektorze.

  Lampa PRIME Premium wyposażona w oryginalną bańkę / żarówkę jednej z firm uważanych za producentów najlepszych jakościowo lamp, czyli: osram / philips / ushio / phoenix. Lampa ma identyczne działanie, jasność, żywotność i klasę jak produkt oryginalnie dostarczany z projektorem w dniu zakupu (gdy projektor czysty)

  Zamienna lampa PRIME Premium z oryginalną bańką, jest to kompletny produkt gotowy do użycia i instalacji bez kombinowania i przekładania czegokolwiek ze starą obudową / modułem z poprzedniej zużytej lampy, którą wymieniamy.
  Chcesz dowiedzieć się więcej? - szerszy opis poniżej... :) 

  WAŻNE: Będąc tu dobrze trafiłeś.

  Zakup bańki do projektora to nie jest 100 czy 150 zł. Dobrze jest dobrze wybrać.  Będąc tutaj właśnie robisz 1 krok, poniższe informacje powinny Cię upewnić w słuszności zakupu produktu z tej oferty. My się pod tym wyborem w 100% odpowiedzialnie podpisujemy, a wiemy co mówimy, bo lampy do projektorów z powodzeniem sprzedajemy od 2008 roku.


  Lampa zamienna PRIME premium to wariant kompletny nie wymagającym przekładania bańki ani wielkiego kombinowania. Zakup i wymiana takiej lampy w projektorze to wymontowanie starej zużytej lampy i zamontowanie nowej, jest to najprostsza z możliwości, rozumiemy jednak, że nie każdy lubi kręcić śrubokrętem, lub może napotkać jakieś problemy - skontaktuj się wtedy z nami, pomożemy, lub wręcz zrobimy to za Ciebie.

  >>Pamiętaj by po wymianie lampy / bańki zresetować licznik godzin pracy lampy i jeśli projektor nie był czyszczony w serwisie to chociaż wyczyścić jego filtry powietrza - nie wiesz które to - zapytaj, pomożemy <<

  Bańka / Żarówka + obudowa / moduł = Lampa w projektorze / rzutniku (ten produkt)

  U nas LAMPĘ (ta oferta) tworzy zawsze BAŃKA (element aktywny) + plastikowy MODUŁ (plastikowa obudowa).
  Każdy produkt w naszej ofercie z opisem "LAMPA" jest gotowym do zamontowania produktem w projektorze. Nie ma potrzeby "kombinowania" z przekładaniem CZEGOKOLWIEK. Wyciągasz starą zużytą lampę i wkładasz NASZĄ nową i już - działa, wymiana w 2 minuty. To bardzo proste.

  DLA KOGO ten produktMasz swoje wyrobione zdanie na temat różnic pomiędzy oryginałem a zamiennikiem, nie chcesz kompromisów, zależy Ci by projektor świecił możliwie identycznie, jak gdy był nowy - z podobną lub identyczną jasnością przez sporą ilość godzin, nie robi na Tobie wrażenia konieczność wydania umownego 100 zł więcej, nie chcesz walczyć śrubokrętem przekładając bańki i obudowy, chcesz po prostu kupić najlepszy jakościowo produkt nadający się do zamontowania od razu ale nadal w racjonalnych kwotach? - jest to produkt dla Ciebie.

  ps. W całości oryginalna lampa nie będzie wg nas lepsza, za to na pewno będzie droższa. Zapłacisz za opakowanie, logo producenta projektorów i „oryginalną" plastikową obudowę, to jedyna różnica, najważniejsza część lampy stanowiąca w całości o jakości, jasności, długości „życia" lampy czyli bańka jest tu oryginalna - identyczna jakością jak w projektorze gdy był nowy. Mamy też droższe (i tańsze) alternatywy - jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas a podeślemy linki z opisem różnic.

  CZYSTY A BRUDNY PROJEKTOR - PODPOWIADAMY

  Musisz też wiedzieć, że "brudny" projektor ma bezpośredni wpływ na jasność świecenia urządzenia. Czyszczenie w zależności od warunków w jakich znajdowało się urządzenie to nie tylko przedmuchanie wiatraków sprężonym powietrzem lub wyczyszczenie filtrów (ale warto i dobrze, jeśli to robisz, bo często takie działanie wystarcza). Jeśli po wymianie lampy nadal jest coś nie tak z jasnością to jest to sygnał dla Ciebie by skorzystać z serwisu. dobrze wyczyszczony projektor to często 30% wyższa jasność i dłuższe życie lampy.

  Dlaczego warto:

  FIRMA

  sprzedaż, wysyłka FV / paragon z PL,
 • magazyn serwis i gwarancja w PL, legalnie działający od lat podmiot - dziesiątki udanych transakcji miesięcznie o czym świadczą pozytywne opinie, w razie problemu wiesz, gdzie nas szukać, nikogo nie pozostawiamy bez pomocy, masz pytania, wątpliwości - napisz do nas / zadzwoń, pomożemy, Lampa PRIME Premium

  kompletny zamiennik z oryginalną bańka, prosta instalacja, nic nie przekładasz ze starej wymienianej lampy, wysoki poziom jasności - jak przy nowym projektorze (gdy projektor czysty)długi czas żywotności - pamiętaj to nie najtańszy zamiennik, certyfikowana jakość wykonania - oryginalna bańka100% oryginalności, oryginalny palnik w żarówceidentyczna w działaniu jak oryginał, za połowę jej ceny

  Lampa pasuje do modeli:Epson

  • ELP 5500C
  • ELP 7500C
  • EMP-5500
  • EMP-7500
  • PowerLite 5500c
  • BAŃKA w lampie - to najważniejsza część samej lampy w projektorze,  to element aktywny, który odpowiada za to jakiej jakości jest cała lampa, jak świeci rzutnik, jak długo będzie Ci służyło urządzenie po wymianie źródła światła.

   Dlatego warto by BAŃKA pochodziła od oryginalnego i znanego producenta (OSRAM, Philips, USHIO, P-VIP, Phoenix) dobrze by bańka była identyczna jak w lampie ORYGINALNEJ, którą dostałeś ze swoim nowym projektorem w dniu zakupu.

   Lampa z tej oferty wyposażona jest właśnie w taką bańkę - produkt jakościowo identyczny jak oryginał w Twoim projektorze, gdy był nowy

   Oryginalna bańka zamontowana w lampie gwarantuje IDENTYCZNE jak dla lampy oryginalnej parametry projekcji, czyli jasność świecenia, długość życia lampy a ogromne oszczędności pieniędzy.

   To śmieszne, ale za plastikową obudowę oraz logo producenta oryginalnego na brązowym pudełku zapłacisz dwu- trzykrotność ceny naszego produktu, mimo, że jedyny istotny element decydujący o WSZYSTKIM jest IDENTYCZNY.

   Wybór ekonomiczny

   455. 61 brutto -5%
   432. 83 brutto

  Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia Epson PowerLite 5500C Projektor? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

  Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem Epson PowerLite 5500C Projektor pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących Epson PowerLite 5500C Projektor, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do Epson PowerLite 5500C Projektor.

  Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia Epson PowerLite 5500C Projektor. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

  Potrzebujesz pomocy?

  Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

  Formularz kontaktowy lub
  contact -@- manualsbase. com

  Jak korzystać?

  Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Epson PowerLite 5500C. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Epson PowerLite 5500C.

  Dla Twojej wygody

  Jeżeli przeglądanie instrukcji Epson PowerLite 5500C bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Epson PowerLite 5500C na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Epson PowerLite 5500C na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

  Instrukcja obsługi Epson PowerLite 5500C

  Advertisement
  Wersja drukowana

  Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Epson PowerLite 5500C a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

  Streszczenia

  Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Epson PowerLite 5500C. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

  Podręcznik instalacji i rozwiązywania problemów Epson Elp 5500 Powerlite 5500c Svga Lcd Projector

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji i rozwiązywania problemów Epson Elp 5500 Powerlite 5500c Svga Lcd Projector

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji i rozwiązywania problemów Epson Elp 5500 Powerlite 5500c Svga Lcd Projector