Najczęściej zadawane pytania Podręcznik Bosch Bsgl5850

Najczęściej zadawane pytania dotyczące podręcznika Bosch BSGL5850 dotyczą przede wszystkim sposobu użytkowania odkurzacza, jak również jego funkcji, zalet, wad oraz wszelkich innych ważnych informacji. Odkurzacz Bosch BSGL5850 posiada wiele zalet, w tym silny i cichy silnik, który zapewnia wyjątkowo dobre wyniki sprzątania. Posiada również wiele dodatkowych funkcji, w tym wygodne przełączniki sterowania, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie urządzenia do Twoich potrzeb. Posiada również niewielką, ale wystarczającą do wygodnego przechowywania w mieszkaniu, pojemność pojemnika na kurz. Ponadto odkurzacz Bosch BSGL5850 jest łatwy w użyciu, wygodny i łatwy w utrzymaniu czystości.

Ostatnia aktualizacja: Najczęściej zadawane pytania Podręcznik Bosch Bsgl5850

  • Kontakt
  • Serwis

Co dokładnie ulega zmianie?

Od 2 lipca 2012 r. duże kotły firmy Bosch Industriekessel, jak również modułowe bloki grzewczo-energetyczne o większym zakresie mocy firmy Bosch KWK Systeme są sprzedawane pod marką Bosch.

Jakie modyfikacje wynikają ze zmiany marki?

Najważniejsze kwestie pozostają bez zmian: Klienci mogą nadal liczyć na produkty i usługi, do których są przyzwyczajeni.

Jakie zmiany zostaną wprowadzone w produktach?

Wzornictwo produktu zostaje dostosowane do marki Bosch. Jakość i wydajność produktów pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.

Czy jako projektanci/wykonawcy instalacji potrzebujemy nowych szkoleń?

Ponieważ kwestie techniczne nie ulegają zmianie, nowe szkolenia nie są konieczne.

Gdzie mogę zamówić w przyszłości części zamienne?

Części zamienne można zamawiać tam, gdzie dotąd - poza logo, wszystko pozostaje bez zmian.

Co dzieje się z istniejącymi umowami i uzgodnieniami?

Zawarte umowy i dotychczasowe uzgodnienia nie tracą ważności w związku ze zmianą marki.

Jak długo produkty będą dostępne pod starymi markami Loos oraz Köhler & Ziegler?

Wszystkie produkty Loos zamówione do 01. 07. 2012 r. będą nadal dostarczane pod istniejącą marką - wszystkie późniejsze zamówienia będą dostarczane jako produkty marki Bosch. Systemy modułowych bloków grzewczo-energetycznych są już dostarczane przez Bosch KWK Systeme pod marką Bosch (stara marka Köhler & Ziegler) w przypadku zamówień składanych od kwietnia. Twoi partnerzy handlowi przekażą Ci szczegółowe informacje na ten temat.

Mam już dwa kotły przemysłowe marki Loos w kolorze niebieskim i zamierzam zamówić trzeci. Czy nowy kocioł może być dostarczony również w kolorze niebieskim?

Tak, ponieważ na życzenie klienta nawet po zmianie marki będziemy dostarczać produkty w specjalnych kolorach.

W jaki sposób będą przekazywane informacje o zmianie marki?

Poprzez kampanie reklamowe w czasopismach branżowych, indywidualne powiadomienia klientów w formie pisemnej, artykuły prasowe oraz za pośrednictwem strony internetowej.

Jak będzie wyglądać w przyszłości portfolio instalacji wielkoskalowych?

Bosch Thermotechnik oferuje pod marką Bosch szeroką gamę produktów dla sektora przemysłowego, w tym modułowe bloki grzewczo-energetyczne, kotły grzewcze, parowe, jak również kotły gorącej wody. W przyszłości planowane jest dalsze rozszerzenie asortymentu produktów o dużym zakresie mocy.

Czy opracowane zostaną nowe prospekty i dokumentacja?

Tak, od lipca 2012 r. dostępne są nowe materiały informacyjne.

Skontaktuj się z nami!

Nie dostałeś odpowiedzi na Twoje pytanie?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Formularz kontaktowy

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

sklep zablokowany

Najczęściej zadawane pytania Podręcznik Bosch Bsgl5850

Bezpośredni link do pobrania Najczęściej zadawane pytania Podręcznik Bosch Bsgl5850

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Najczęściej zadawane pytania Podręcznik Bosch Bsgl5850