Instrukcja instalacji i konfiguracji Haier Ge Cdt800p2n3s1

Instalacja i konfiguracja Haier Ge Cdt800p2n3s1 jest procesem prostym i szybkim. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że są spełnione następujące wymagania: 1) musi być dostępna instalacja elektryczna; 2) wymagane jest podłączenie do sieci internetowej; 3) wymagany jest system Windows 7, 8.1 lub 10. Aby zainstalować i skonfigurować Haier Ge Cdt800p2n3s1, należy postępować zgodnie z następującymi krokami: 1) przygotuj gniazdo elektryczne i włącz zasilanie; 2) zainstaluj sterownik, aby umożliwić komunikację z komputerem; 3) zainstaluj aplikację Haier Ge Cdt800p2n3s1; 4) skonfiguruj urządzenie w aplikacji; 5) uruchom urządzenie. Po wykonaniu tych kroków, urządzenie jest gotowe do użycia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i konfiguracji Haier Ge Cdt800p2n3s1Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Lucjak 12 Jan 2022 12:23 4893

 • #1Level 3  

  #1

  Witam, mam problem z pompą ciepła haier monoblok 8kw. Pompa grzeje wodę prawidłowo, ale nie grzeje prawidłowo CO, temperatura na sterowniku dochodzi do 40 stopni i spada, znowu dochodzi do 40 stopni i spada i tak w kółko. Czy wie ktoś w czym może być problem?

 • #2kj1

  Electrician specialist  #2

  Lucjak wrote:

  Czy wie ktoś w czym może być problem?

  a zawory na CO są odkręcone?

 • #3#3

  kj1 wrote:
  Lucjak wrote:

  Czy wie ktoś w czym może być problem?

  a zawory na CO są odkręcone?

  Tak

 • #4edziuLevel 29  #4

  Witam
  Jaka temp na zewnątrz?
  Nie robi czasem defrost?

 • #5#5

  Lucjak wrote:

  Czy wie ktoś w czym może być problem?

  Szanowny kolego,
  wiemy, że masz pompę ciepła, że grzeje wodę, a nie grzeje CO
  NIE WIEMY natomiast nic na temat układu hydraulicznego Twojej instalacji, konfiguracji pompy, komunikatów wyswietlanych na wyświetlaczu. Nie wiemy czy instalacja już pracowała prawidłowo i problem pojawił się nagle (i w jakiej sytuacji się pojawił)
  Proszę powiedz jak wyobrażasz sobie naszą pomoc? Że niby ktoś zgadnie gdzie leży problem?

  W takim stanie, w jakim ten swój problem przedstawiłeś jedyną radą, jaką możemy Ci dać jest zadzwonienie do instalatora, który Ci tę instalację wykonywał.

 • #6#6

  edziu wrote:

  Witam
  Nie robi czasem defrost?

  Nie dzieje się to tylko przy odszranianiu, praktycznie ciągle. Działa prawidłowo tylko wtedy kiedy podłogówka jest wyłączona. Temp. na zewnątrz -4.

  Dodano po 11 [minuty]:

  kj1 wrote:
  Lucjak wrote:

  Czy wie ktoś w czym może być problem?

  W takim stanie, w jakim ten swój problem przedstawiłeś jedyną radą, jaką możemy Ci dać jest zadzwonienie do instalatora, który Ci tę instalację wykonywał.

  Żaden błąd ani nic z tych rzeczy się nie wyświetla. Temperatura zadana to 45 stopni, a nagrzewa do 40 i spada. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale od razu dodam, że nie jest to spowodowane grzaniem wody, bo w tym czasie gdy spada temp co, woda się nie grzeje. Wszystko na początku działało prawidłowo, zaczęło się to dziać nagle przy temperaturach minusowych. Działa prawidłowo przy wyłączeniu podłogówki. Wyobrażam sobie, że temat może być ciężki, jednak nie do końca się na tym znam kolego, bo jestem kobietą, jak wskazuje na to mój nick . Myślę, że kto pyta nie błądzi. Załączam zdjęcia instalacji, sterownika oraz instalacji podłogówki.

 • #7rafalpabianLevel 1  #7

  Mój Haier grzeje do 39 stopni w takich temperaturach i niższych do -13. Bez wspomagania grzałką. Dom 120mkw i same grzejniki - moim zdaniem w tych temperaturach nie wyrabia, za duży odbiór ciepla

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. Poproś o instrukcję obsługi

Poproś o instrukcję obsługi wybranego produktu, wypełniając poniższy formularz.

CHŁODZENIE

PRANIE I SUSZENIE

GOTOWANIE

Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności firmy Haier. *

Chcę otrzymywać informacje handlowe i komunikaty o promocjach, także spersonalizowane, za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości SMS lub telefonicznie, zgodnie z postanowieniami zawartymi w polityce prywatności.

Chcę udostępnić moje dane partnerom biznesowym Haier działającym w branży finansowej, do celów marketingowych, zgodnie z postanowieniami zawartymi w

* Pola obowiązkowe

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Instrukcja instalacji i konfiguracji Haier Ge Cdt800p2n3s1

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i konfiguracji Haier Ge Cdt800p2n3s1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i konfiguracji Haier Ge Cdt800p2n3s1