Arkusz montażowy Cal Flame Bbq899

Cal Flame BBQ899 to profesjonalny arkusz montażowy, który jest łatwy w montażu, wytrzymały i wodoodporny. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w czyszczeniu. Bardzo trwały, odporny na wstrząsy, szok i uszkodzenia. Jest bardzo trwały i odporny na ścieranie. Wykonany jest z materiałów, które są odporne na wysokie i niskie temperatury. Posiada wytrzymałe szwy, które gwarantują trwałość i wytrzymałość. Wykonany jest z materiałów, które są łatwe w czyszczeniu i odporne na wilgoć. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wytrzymałego i estetycznego arkusza montażowego.

Ostatnia aktualizacja: Arkusz montażowy Cal Flame Bbq899

Standardy jakości są podstawą każdej kuchni ogrodowej Cal Flame. Od samego początku wysokiej jakości konstrukcja i modułów jest niezaprzeczalna.

Każda wyspa BBQ zaczyna się od solidnej metalowej ramy wykonanej z ogólnodostępnej stali ocynkowanej o grubości 16. konstrukcja wyspy BBQ jest następnie obudowana np płytką ceramiczną Hardibacker, która zapewnia najwyższą trwałość i odporność na wilgoć. Następnie, Twoja nowoczesna zewnętrzna kuchnia jest wykończona ozdobnym materiałem i wyposażona w sprzęt do gotowania i przechowywania produktów. A co najważniejsze, dzięki najlepszym opcjom sprzętu audio, możesz zbudować kompletne centrum rozrywki na zewnątrz! Dostępne wzory:
6 'Projekty podstawowe: 8' Projekty podstawowe: 10 'Projekty podstawowe.

Zamień swoje otoczenie domu, taras, ogród
w najnowocześniejszą kuchnię na świeżym powietrzu dzięki serii Cal Island Flame LBK BBQ Island! Ta zapierająca dech w piersiach nowoczesna kuchnia z grillem pozwala wybrać opcje o różnych wymiarach
i kolorach, które najlepiej pasują do Twojego stylu życia i otoczenia domu. Wybierz; rozmiar, kształt, wygląd i wyposażenie grilla, które spełnią Twoje potrzeby i pragnienia kulinarne.

Poproś o więcej informacji

Posiadanie Cal Flame® jest łatwe. Poproś jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby skontaktował się z tobą i pokazał, jak łatwe jest stworzenie najlepszego miejsca dla smakosza dobrego grilla. Każdy produkt Cal Flame® jest zaprojektowana do natychmiastowego działania. Pod panelami z ustawieniami funkcji pracy są potężne palniki, które optymalizują maksymalny przepływ ciepła do specjalnie zaprojektowanego ruszt V. Jeśli Waszym celem jest spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi,
Cal Flame® oferuje różne modele grilli, kominków ogrodowych i palenisk zapewniających udane ciepłe wieczory w każda porę roku. Zapoznaj się z najnowszym katalogiem i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

CENA JUŻ od 6299 zł netto (dotyczy modelu 8HP)

CENA JUŻ od 8299 zł netto (dotyczy modelu 12HP)

CENA JUŻ od 9069 zł netto (dotyczy modelu 15HP)

Klimatyzator monoblokowy wewnętrzny INNOVA „2. 0” stanowi nową jakość w tego typu klimatyzatorach:

  • prawie niezauważalny, zarówno na na zewnątrz i wewnątrz ( doskonały design),
  • bardzo płaski, tylko 16 cm. głębokości, jest prawdopodobnie najcieńszy w swojej kategorii,
  • najcichszy na rynku – natężenie dźwięku od 27 dB(A) ( model DC INV),
  • klasa energetyczna „A+” ( dla DC INV) i „A” w pozostałych,
  • opatentowana samozamykająca się przysłona kanałów powietrznych,
  • mała średnica kanałów powietrznych – tylko 16 cm,
  • 2 niezależne elementy sterownia – pilot i dotykowy panel na urządzeniu,

„2. 0” pozwala na schładzanie i dogrzewanie pomieszczeń – pracuje w trybie pompy ciepła do temperatury zewnętrznej -10 oC i pozwala na utrzymywanie temp. „dyżurnej” +6 oC. W funkcji chłodzenia nie jest potrzebne odprowadzenie skroplin (w odpowiednich warunkach), kondensat jest odprowadzany wraz z powietrzem wylotowym.
Monoklima Innova „2. 0” może być zamontowana zarówno wysoko jak i przy podłodze.

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Arkusz montażowy Cal Flame Bbq899

Bezpośredni link do pobrania Arkusz montażowy Cal Flame Bbq899

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Arkusz montażowy Cal Flame Bbq899